PIERWSZE ZWYCIĘSTWO !

KKS CZARNI SOSNOWIEC – ŹRÓDŁO KROMOŁOW

Bardzo krótko trwała przerwa od ostatniego ligowego meczu już po 3 dniach rozegraliśmy kolejne spotkanie mistrzowskie z drużyną Źródło Kromołów. Nasza drużyna w ustawieniu 1:4:4:2 wyszła w następującym składzie : Foltyn-Wojnarowski,Kalicki,Dudziec,Mazur-Wąsik,Prawowicz,Kurek,Marczyk-Drewniak,Lorens .Na ławce rezerwowych pozostali: Kawecki, Kłopotowski ,Maciag, Consoli, Kłapcia, Ociepka, Domagała. Dla obu drużyn owe spotkanie było szansą na wymazanie porażek z pierwszych spotkań, przypomnijmy drużyna Czarnych przegrała 1:5 z Zew Kazimierz a Źródło 0: 7 z Millenium Wojkowice.

Jak się spodziewaliśmy obie drużyny wyszły bardzo zmotywowane na boisko co mogło skutkować dobrym widowiskiem piłkarskim,]już w 3 minucie po szybkiej i składnej akcji Lorens strzela bramkę dobijając strzał Drewniaka. Spotkanie toczy się głownie w środku boiska , dużo walki oraz groźne ataki obu drużyn aż do 34minuty gdzie Drewniak dostaję dobrą piłkę w pole karne i dopełnia formalności i przed przerwa prowadzimy 2:0. W drugiej połowie obraz gry się nie zmienił, drużyny głownie toczyły walkę w środkowej strefie boiska wymieniając kolejno dobre i składne akcje kończone strzałami. W świetnej okazji bramkowej kilka minut po rozpoczęciu drugiej połowy znalazł się Marczyk i pewnym strzałem pokonuje bramkarza z Kromołowa . Mamy 3 : 0 dla Czarni Sosnowiec.

Tak waleczne i ciekawe dla kibiców spotkanie nie mogło się objeść bez rzutu karnego i tak w około 50 minucie meczu sędzia dyktuje przysłowiową jedenastkę dla drużyny Źródła którą pewnie wykonuje zawodnik drużyny przeciwnej. Dalszy ciąg spotkania to coraz śmielsze ataki na bramkę gości Sosnowiczan, zawodnicy Czarnych marnują kolejno dobre sytuacje do podwyższenia wyniku i tak w 60 minucie Źródło strzela bramkę po zamieszaniu w polu karnym i mamy 3 :2.Koncówka spotkania to pełen emocji i walki mecz w którym obie drużyny pragną zdobyć 3 pkt. Prowadzenie Czarnych utrzymało się do końca meczu i zdobywamy pierwsze punkty w lidze .Serdecznie gratulujemy całej drużynie za bardzo dobry mecz i życzymy kolejnych wygranych !

KKS CZARNI 3:2 ŹRÓDŁO KROMOŁÓW

3'-Lorens