Wywiad z Gabrielem Wąsikiem na czarnisosnowiec.eu

Nasze zespoły mogą zaliczyć zakończone rundy jesienne za udane, ponieważ wszystkie osiągnęły swój cel szkoleniowy jaki postawiony im został przed przystąpieniem do rozgrywek, a dodatkowo spora część z nich uzyskała zadowalający wynik sportowy, choć akurat nie on na tym etapie szkolenia jest najważniejszy, to jednak mimo wszystko również cieszy.
Bardzo dobrze na jesień prezentował się zespół prowadzony przez Dawida Rzeplińskiego o którym zresztą już pisaliśmy. Każdy zawodnik z tej drużyny zasłużył na duże uznanie i pochwałę. Podczas dzisiejszego wieczornego treningu zespołu porozmawialiśmy z jednym z nich. Wybór padł akurat na najskuteczniejszego strzelca drużyny Gabriela Wąsika. Poniżej efekt naszej krótkiej rozmowy

Foto: Janusz Dyszkowski

Redakcja: Twój zespół zaliczył udaną rundę zwyciężając swoją grupę. Ciężko było? Jak ocenisz poziom sportowy rywali?

Gabriel Wąsik:"Z niektórymi rywalami było ciężko ale byliśmy na to przygotowani. Poziom niektórych drużyn okazał się być wysoki ale przepracowaliśmy każdy trening na 100% i pozwoliło nam to na końcowe zwycięstwo"

Redakcja: Z piętnastoma trafieniami w dziesięciu meczach zostałeś najskuteczniejszym strzelcem drużyny, a być może i całej ligi. Zdarzała Ci się już wcześniej tak dobra skuteczność?

Gabriel Wąsik:"Zostałem królem strzelców już drugi raz z rzędu i bardzo dziękuję drużynie za pomoc, bez ich pracy nie byłoby tego tytułu"

Redakcja: Wasz rocznik prowadzi dość młody ale już niezwykle doświadczony i utalentowany trener. Jak ocenisz współpracę z Trenerem Rzeplińskim?

Gabriel Wąsik:"Trener Rzepliński choć jest młody to jednak bardzo doświadczony. Dużo nauczył zarówno mnie jak i drużynę. Bardzo mu za to dziękuje!"

Autor: Janusz Dyszkowski