Debiut za nami !

Równo o godzinie 16.30 w czwartek 17.09.15 rozpoczął się pierwszy inaugurujący mecz ZEW Kazimierz vs KKS Czarni Sosnowiec. Zawodnicy wybiegli na murawę w składzie :

Foltyn-Wojnarowski,Ociepka,Dudziec,Mazur-Marczyk,Consoli,Prawowicz,Klapcia-Drewniak,Lorens

na ławce rezerwowej pozostali: Kalicki,Domagała,Kurek,Wójcik oraz Wąsik.

Mecz rozpoczął się fatalnie dla naszej drużyny już w 2 minucie meczy sędzia główny podyktował rzut karny dla drużyny z Kazimierza , którego pewnie wykorzystał zawodnika Zew’u. Na odpowiedz nie musieliśmy długo czekać już w 6 minucie meczu po błędzie bramkarza pewnie wykorzystał swoją sytuacje Dawid Drewniak .

Pierwsza połowa toczyła się pod dyktando gospodarzy, jednak dobra postawa bramkarza KKS Michała Foltyna zapobiegała utratom kolejnych bramek. Zawodnicy z Sosnowca wykazywali chęć do zdobycia bramki aczkolwiek nie przynosiła porządnego efektu . Wynik do przerwy 4:1 dla gospodarzy.

Po przerwie na boisku zameldował się Kurek w zamian za Marczyka, oraz po kilku minutach meczu Wąsik za Consoli oraz Domagała za Ociepka. Druga polowa spotkania to całkiem inne oblicze zespołu KKS Czarni, był to zespól odważny który pragnie odwrócić losy spotkania. Jednak jak nie wykorzystuje się okazji do strzelenia bramek to się je traci i tak po fatalnym bledzie naszego obrońcy drużyna Zew’u podwyższa wynik na 5 :1.Dalsza część gry to zmasowany atak Czarnych na bramkę przeciwnika wiele dogodnych sytuacji , oraz tzw. setek nie przynosi nam upragnionych bramek.

Mecz zakończył się wynikiem 5:1 dla gospodarzy, podkreślić trzeba jednak iż druga połowa meczu to dominacja zespołu Czarnych. Jak widać było na boisku w naszym zespole brzmi ogromny potencjał oraz chęć do gry. Druga połowa uświadomiła nam jako zespołowi iż chcieć to móc i po meczu schodziliśmy do szatni z nadzieją na dalsze mecze w rozgrywkach. Musimy zaznaczyć iż większość zawodników ZEW Kazimierz urodzona była w 2001r.Jak widać doświadczenie oraz przewaga fizyczna przyniosła efekt w postaci 3 pkt.

Chcielibyśmy serdecznie zaprosić na kolejny mecz już w poniedziałek 21.09.15 który odbędzie się na stadionie Czarni Sosnowiec, nasza drużyna rozegra mecz ze Źródłem Kromołów . Spotkanie zaplanowano na godzinę 16.30 .

ZAPRASZAMY !

Górny rząd od lewej : Rzepliński-trener , Kłapcia, Consoli, Prawowicz, Drewniak, Kalicki, Lorens, Dudziec, Wojnarowski, Domagała, Wójcik, Lorens-kierowniczka zespołu.Dolny rząd od lewej:Mazur, Kurek, Foltyn, Ociepka, Marczyk, Wąsik.