INAUGURACJA SEZONU !

JUŻ W CZWARTEK 17.09.15 nasza drużyna jedzie na pierwszy mecz w sezonie 15/16 do Kazimierza ,rozegrać pierwszy mecz z drużyna ZEW KAZIMIERZ , będzie to mecz debiutów, w roli trenera swój pierwszy mecz w KKS Czarni Sosnowiec poprowadzi Dawid Rzepliński, będzie to również pierwszy mecz na pełnowymiarowym boisku po 11 zawodników dla drużyny rocznika 2002, oraz dla wielu zawodników pierwszy ligowy mecz w swojej przygodzie z piłką.

Nasza drużyna rozegrała 3 mecze sparingowe pod wodzą nowego trenera w okresie przygotowawczym, niestety poniosła porażki we wszystkich meczach, aczkolwiek Czarni mierzyli swoje siły z wyżej notowanymi drużynami jak Zagłębie Sosnowiec 2002, Silent Dąbrowa Górnicza 2002 oraz Salos Dąbrowa Górnicza 2001/02. Sparingi jak podkreślał trener dały mu cały przekrój umiejętności zawodników, którzy pozostali w drużynie po dużym sukcesie z poprzedniego roku, warto podkreślić iż kilku zawodników odeszło z drużyny, chociażby do zespołów Zagłębia Sosnowiec czy Szczakowianki Jaworzno. Nowy trener ma nie lada wyzwanie w ułożeniu drużyny w sezonie rozgrywkowym 2015/16 w grupie z rocznikiem 2001/02.Warto dodać iż nowym kapitanem drużyny został Kuba Lorens. W Radzie drużyny są Kuba Lorens,Oliwier Dudziec, Michał Foltyn serdecznie gratulujemy !

Miejmy nadzieję nasi chłopcy poradzą sobie dzielnie w trudnym sezonie rozgrywkowym i będą cieszyć się wiele razy po ostatnim gwizdku sędziego .

Poniżej przedstawiamy kadrę na najbliższy mecz ligowy z ZEW KAZIMIERZ.

Mecz rozegrany zostanie o godzinie 16.30 .

Serdecznie Zapraszamy !

KADRA NA MECZ ZEW KAZIMIERZ !

1.Consoli

2.Kalicki

3.Prawowicz

4.Domagała

5.Dudziec

6.Wójcik

7.Marczyk

8.Wąsik

9.Foltyn

10.Drewniak

11.Kłapcia

12.Lorens

13.Mazur

14.Ociepka

15.Wojnarowski

16.Kurek

Zawodnicy na mecz przynoszą :

-pełen strój ligowy

-ochraniacze

-bluza czerwona na sobie !

-ortalion

-LEGITYMACJA SZKOLNA !

ZBIÓRKA GODZINA 15.00 CZARNI SOSNOWIEC !

Jedziemy busem !

Plan na najbliższe dni :

Piątek trening godzina 18.30

Poniedziałek 21.09.15 MECZ LIGOWY !